ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com
Haberler
13.CNR İMOB, 29 Ocak 2017 tarihine kadar CNR Expo Yeşilköy’de ziyarete açık olacak…

CNR İMOB’da bu yıl, Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilen en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birine imza atılıyor. “Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı” kapsamında, mobilya sektörünün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre’nin yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de aralarında olduğu, 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetleri ağırlanacak.

Suudi Arabistan, Katar, Kazakistan’dan gelecek üst düzey yöneticiler otel, hastane, konut projelerinin tanıtımları için özel ülke proje sunumları yapacaklar. Projelerde ihtiyaç duyulan mobilyalar, fuara katılan kontrat mobilya üreticilerinden tedarik edilecek.

CNR İMOB, mobilya alanında dünyanın en önemli tasarımcılarından Finlandiyalı Mikko Laakkonen, Yuki Aben, Samuli Naamanka, Sebastian Jansson gibi isimleri de ağırlıyor. Ünlü tasarımcılar, İskandinav tarzının dünya çapında nasıl markalaştığının hikayesini, 27 Ocak Cuma günü, 9. Hol’de yer alan B2B ikili görüşmelerin gerçekleştiği özel alanda CNR İMOB katılımcıları ile paylaşacaklar.

Diğer Haberler