ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com

Toplumsal Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz…

Grand Ofis olarak toplum refah düzeyinin gelişmesi ve sürdürülebilir olması açılarından kişilere düşen sorumlulukların yanında kurumlara da büyük paydaların düştüğü kanaatindeyiz.

Kurumlara bu noktada düşen paydaları, verimli ve karlı olmak, kanunlara saygılı olmak, toplum normlarına uygun hareket etmenin yanı sıra toplumsal sorunların gönüllü çözümüne katkıda bulunmak şeklinde sıralayabiliriz.

Grand Ofis sektörünün toplumsal değerinin ve öneminin bilincini taşır. Bu nedenden ötürü yaptığı tüm ticari faaliyetlerinde etik, dürüst ve güvenilir olmayı ilke edimiştir.

Grand Ofis toplumsal sorumlulukların bilinciyle bu ülkeye, insanına, doğasına, eğitimine, bilim ve sanatına, kültürüne toplumsal yaşamına hizmet etmeyi görev bilmektedir.

Topluma karşı sorumluluk ve sürdürülebilir kalkınma anlayışıyla, kurumsal sosyal sorumluluk proje ve yatırımlarına hız kesmeden devem eden Grand Ofis, çağdaş ve gelişen bir Türkiye için yaşamın en temel gereksinimleri arasında yer alan eğitim, sağlık, spor ve çevre konularında toplumsal farkındalık oluşturmak için çeşitli projelere dahil olmaktan gurur duyar.