ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com
İnceleme
Grand ofis mimarları ofisinizin tüm ihtiyaçlarını kusursuz karşılayabilmek adına öncelikle çalışma alanınızı ziyaret eder. Ofisinizde dilediğiniz ve ihtiyacınız olan mobilyalar için alan kontrolleri, ölçü alımları gibi gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size en uygun hizmeti sunabilmek adına planlama aşamasına geçer.
Planlama
Mimarlarımız ofisinizde yaptığı incelemeler sonrasında istek ve beklentileriniz üzerine aldığı teknik bilgiler ile mobilyalarınızı oluşturma planlamasını yapmaya başlar. Yapılan planlama ardından sizlere sunulur. Onay alındığı taktirde bir sonraki aşama olan tasarım kısmına geçilir.
Tasarım
Tüm teknik bilgiler hazır olduktan sonra planlama aşaması da tamamlanır ve mobilyalarınızın tasarım aşaması başlar. Bu noktada sizlerin hayal ettiği ofis mobilyaları mimarlarımız tarafından gerçekleştirilme yolunda ilk adım atılmış olur. Tasarımlar tamamlandıktan sonra dilerseniz online olarak dilerseniz de birebir olarak mimarlarımız ile tasarımları inceleme şansınız olacaktır. Tasarımlar üzerinde değişikliğe gidebilir veya beklentilerinize uygun görürseniz satın alma aşamasına geçebilirsiniz.
Satın Alma
Tasarımlar sizlerin onayını aldığı taktirde Grand Ofis Mobilyaları ile firmanız arasında satın alma süreci başlamış olur. Bu aşamada maliyet belirlemesi, uygulama aşamaları ve anlaşma koşulları netleştirilir.
Uygulama
Ve son olarak hayal ettiğiniz ofis mobilyalarınızın gerçeğe dönüştüğü aşamaya gelinir. Bu noktaya gelinene kadar geçilen aşamalarda yapılan inceleme, planlama, tasarım ve satın alma aşamaları sonrasında mobilyalarınız üretim aşamasına geçer. Üretimi tamamlanan ofis mobilyalarınız nakliye işlemleri ardından ofisinizde ilgili alanlara uygulanır.